Gelové nehty na nohou

Mnoho z žen nosí gelové nehty na rukou, avšak o umělých nehtech na nohou nikdy neslyšely. Přesto se tento trend rozmáhá hlavně v letních měsících, kdy nohy zůstávají krásně upravené po celé slunné období. Jak se provádí modeláž nehtů na nohou, jak si je nechat ozdobit a jaká je jejich cena?

Sezónní záležitost

Gelové nehty na rukou a nohou

Gelové nehty na rukou a nohou

V našich krajích, kde otevřené sandálky můžeme nosit tak maximálně 2-3 měsíce se investice do gelových nehtů na nohou vyplatí. Stačí si je totiž nechat udělat před létem a poté máme až na dva měsíce vystaráno. Nehty na nohou rostou totiž dvakrát pomaleji než nehty na rukou.

Doplnění gelových nehtů tedy po skončení sezóny můžeme pominout, pokud se sezóna neprotáhne. Musíme mít na paměti, že pro odstranění gelových nehtů je nejlepší je nechat odrůst, popřípadě lehce zbrušovat přechod.

Jak na modeláž nehtů na nohou?

Modeláž gelových nehtů na nohou probíhá podobně jako těch na rukou. Nepoužívají se ale umělé tipy, protože nehty se ponechávají krátké. V případě potřeby se nehty domodelují pouze za pomoci šablony. Přečtěte si náš postup na gelové nehty.

Postup: Nehty zbrousíte, nanesete primer, bonder, modelovací gel (a na špičku bílý gel) a nakonec svrchní gel. Po každé vrstvě samozřejmě vytvrdíte v UV lampě.

Postup modeláže nehtů na rukou je podobný, a proto se můžete inspirovat v naší fotogalerii modeláže nehtů.

Pokud se rozhodnete ponechat si gelové nehty déle než několik týdnů, tak je můžete doplnit. Ani zde vás nečeká nic výjimečného. Jen buďte zvláště pečlivé při modeláži nehtů. Nohy jsou obecně náchylnější k plísni nehtů, takže modelujte pečlivě!

Zdobení gelových nehtů na nohou

Zdobení gelových nehtů na nohách

Zdobení gelových nehtů na nohách

Základem je většinou klasická francouzská manikúra. Fantazii se však meze nekladou ani při zdobení gelových nehtů na nohou. Zvláště vhodné nám přijdou dekorace z polymerové hmoty fimo ve formě tropického ovoce, které se k letním měsícům hodí jak tematicky, tak pestrými barvičkami.

Klasičtější dekorací jsou pak různé štrasové kamínky či barevné gely. Nezapomeňte ani na prstýnky na nohu, které vypadají do vkusných sandálků obzvlášť elegantně.

Cena modeláže nehtů na nohou

Pokud se rozhodnete s nastávajícím létem navštívit nehtové studio, informujte se předem, zda nabízejí modeláž nehtů na nohou. I když je tato modeláž běžná, nemusí jí všechna nehtová studia mít v nabídce.

Gelové nehty na nohou vyjdou levněji než rukou, zhruba o 100-200,-Kč.

Zpravidla se ceny pohybují okolo od 250 do 350,-Kč.

Add Comment